Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2020 23:55
PlayStation 5 pokaz
5401V

PS5 dostanie kolejny pokaz! PlayStation zapowiada wrześniową konferencję

Sony przerwało milczenie! Firma zapowiedziała właśnie pokaz PlayStation 5, który będzie miał miejsce jeszcze w nadchodzącym tygodniu! 

Fani od dłuższego czasu czekali na jakąkolwiek informację odnośnie do kolejnego pokazu PlayStation 5 dla publiczności. Jeszcze wczoraj pojawiła się informacja, jakoby konferencja miała mieć miejsce podczas zbliżającego się PAX, które będzie miało miejsce w nadchodzący piątek. 

Sony samo zdecydowało się przerwać milczenie i otrzymaliśmy oficjalną informację, że kolejny PlayStation 5 Showcase będzie miał miejsce już 16 września, a więc w nadchodzącą środę, o godzinie 22:00 naszego czasu! Zdecydowanie jest na co czekać i bez wątpienia będziemy Was informować o kolejnych szczegółach odnośnie do wydarzenia, gdy tylko te się pojawią. 

Na blogu PlayStation pojawił się wpis, który zdradza, co będzie nam dane zobaczyć. Całość ma potrwać czterdzieści minut i skupi się wokół najnowszych tytułów od Sony oraz produkcji twórców third-party. Liczycie na którąś z zapowiadanych produkcji? Będzie się działo, a w dniu pokazu zaprosimy Was na wspólny seans! 

Źródło: https://www.facebook.com/SonyPlaystation

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony