Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 21:38
SteelSeries 9 PS5
1005V

SteelSeries Arctis 9 pokaże pazur na PS5. Duńczycy stawiają na podwójny system bezprzewodowej łączności

SteelSeries zaprezentowało dzisiaj nowy headset z serii Arctis. Sprzęt zaoferuje możliwość bezprzewodowego podłączenia pod dwa urządzenia i będzie kompatybilny z między innymi PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Poznajcie szczegóły.

SteelSeries Arctis 9 to najnowszy headset duńskiego producenta oferujący bezprzewodową łączność 2,4 GHz dla PC i PlayStation oraz wszechstronność Bluetooth. Firma na pudełku nie informuje już o współpracy z „PS4”, a po prostu podkreśla „PlayStation”, ponieważ urządzenie będzie kompatybilne nie tylko z PlayStation 4, ale również z nadciągającym PlayStation 5.

Headset oferuje graczom bezstratną bezprzewodową technologię SteelSeries 2,4 GHz o ultraniskim opóźnieniu, więc fani nowoczesnej rozgrywki mogą liczyć na najwyższą jakość dźwięku bez lagów – na PC i PlayStation. Identycznie jak poprzednie modele (Arctis Pro Wireless i Arctis 9X), SteelSeries Arctis 9 możemy jednocześnie podłączyć do urządzeń mobilnych przez Bluetooth (rozmowy telefoniczne, muzyka, czat głosowy) oraz zarazem cieszyć się dźwiękiem z gier dzięki 2,4GHz.

SteelSeries Arctis 9 nie rewolucjonizuje podejścia swojej rodziny, więc sprzęt ponownie otrzymał nowoczesny mikrofon z certyfikatem Discord. „Majk” ClearCast korzysta z dwukierunkowej konstrukcji, aby zapewnić redukcję szumu i naturalny, czysty dźwięk.

Najnowszy sprzęt duńskiego producenta oferuje baterie umożliwiającą stałą rozgrywkę przez 20 godzin i ponownie w konstrukcji możemy wyróżnić opaskę stalowego pałąka oraz poduszki z materiału Airweave. Arctis 9 posiadają również funkcję ChatMix, dzięki której gracze mogą dostosować poziom dźwięku z gry i czatu głosowego poprzez przyciski umieszczone bezpośrednio na słuchawce. Zanurzenie się w świat rozgrywki na PC zapewni dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X v2.0. Słuchawki zostały wyceniony na 889,99 zł.

Już wkrótce przeczytacie na naszej stronie recenzję SteelSeries Arctis 9, a tymczasem sprawdźcie opcję podłączenia poprzednich headsetów producenta.

Źródło: Informacja prasowa: SteelSeries

Tagi: pc PlayStation 5 ps4 PS5 SteelSeries SteelSeries 9