Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 18:55
God of War
3752V

God of War 2 na pokazie Sony? Cory Barlog bawi się z fanami, a gracze wierzą w pokaz gry

Sony na pewno będzie chciało zaskoczyć graczy przynajmniej jedną dużą zapowiedzią podczas zbliżającego się pokazu PlayStation 5. Czy może to być kolejna przygoda Kratosa? Cory Barlog ponownie bawi się z fanami, którzy wierzą w pokaz gry gry zmierzającej na PS5.

W weekend Sony zapowiedziało kolejny pokaz PlayStation 5, podczas którego mamy usłyszeć o wielu grach zmierzających na PS5. Według dostępnych informacji, producent i wydawca chce przez 40 minut pokazywać tytuły przygotowane z myślą o next-genowym PlayStation.

Takie tytuły jak Godfall oraz Ratchet & Clank: Rift Apart (będzie data premiery?) są pewniakami wydarzenia, ale gracze liczą, że Sony zaprezentuje kilka mocnych nowości. Jedną z nich według plotek będzie God of War, a sytuację podgrzewa Cory Barlog, który postanowił odświeżyć swój awatar oraz grafikę-tło na Twitterze. Jak wiadomo twórca odpowiedzialny za ostatnią przygodę Kratosa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, więc taki ruch jest przez wielu odbierany bardzo jednoznacznie.

Barlog zmienił materiały przed samym wydarzeniem Sony i teraz posiada lodową scenę oraz trudne do odczytania napisy. Nie brakuje głosów, że deweloper szykuje się do pierwszej zapowiedzi nowej przygody Kratosa, która ma zadebiutować na PS5 w przeciągu następnych lat.

God of War 2 - PS5 - Cory Barlog

Źródło: Twitter: corybarlog

Tagi: god of war 2 PlayStation 5 plotka ps5 Sony