Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na zwiastunie. Twórcy wspominają o dacie premiery

Gry
762V
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na zwiastunie. Twórcy wspominają o dacie premiery
Wojciech Gruszczyk | 15.09.2020, 15:19

CI Games opublikowało pierwszy zwiastun Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, na którym mamy okazję spojrzeć na jeden z kluczowych elementów gry. Twórcy dodatkowo wspominają o dacie premiery i zapowiadają rozpoczęcie kampanii marketingowej.

CI Games w ostatnich dniach potwierdziło szczegóły dotyczące prac nad Lords of the Fallen 2. Wymagający RPG w końcu ma zespół, który będzie aktywnie zajmował się rozwojem produkcji. Zanim jednak wcielimy się w potężnego wojownika i wyruszymy na podbój światów, gracze zapoznają się z Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy właśnie potwierdzili rozpoczęcie kampanii marketingowej gry i opublikowali zwiastun pokazujący jedną z dwóch kluczowych elementów produkcji – tym razem sprawdzimy swoje umiejętności podczas ekstremalnie długich snajperskich strzałów. Nasze działania będą odbywać się w odległości ponad 1 km od celów.

Tak o grze wypowiedział się Marek Tymiński, prezes CI Games:

„Jestem zadowolony z przebiegu prac nad Sniper Ghost Warrior Contracts2. Cieszę się, że nadszedł długo wyczekiwany moment, kiedy możemy przestawić więcej szczegółów o samej grze i pokazać pierwszy oficjalny trailer. Dobrze wiemy, że odległy dystans strzałów snajperskich jest tym co budzi duże zainteresowanie wśród graczy. Dotychczas żadna gra snajperska na konsole i PC nie oferowała kampanii z tak dalekimi zasięgami. To duży krok naprzód nie tylko dla naszej serii, ale również dla gatunku gier snajperskich.”

Deweloperzy podkreślają, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 „zaoferuje szereg nowego wyposażenia w tym nowe modele broni, udoskonaloną jakość wizualną projektu oraz realizm gry”. Jednocześnie CI Games potwierdziło, że pierwsza część SGWC sprzedała się dotychczas w ponad 700 tysiącach egzemplarzy i osiągnęła próg dochodowości.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zostało zapowiedziane w marcu i premiera gry odbędzie się w grudniu lub w pierwszym kwartale 2021 roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.

Źródło: Informacja prasowa: InnerValue Investor Relations

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper