Iza Łęcka Iza Łęcka 15.09.2020 12:23
Mafia Remake
3117V

Mafia Remake z recenzjami przed premierą. Znamy rozmiar gry na PS4

Przed samą premierą Mafia Edycja Ostateczna pojawią się pełne recenzje gry. Dziennikarze już otrzymali kody na produkcję i powrócą do Lost Heaven, by doświadczyć pełnego uroku odrestaurowanego klasyku w gangsterskim klimacie.

Hangar 13 zawiodło oczekiwania graczy po tym, jak zaserwowało pełną błędów Mafię 3 oraz przygotowało niedopracowany port Mafii 2 na konsole. We wrześniu deweloperzy mają ostatnią szansę, by powrócić do łask sympatyków gangsterskich historii, zapraszając do zapoznania się z Mafia: Edycja Ostateczna.

Pierwsze redakcje już otrzymały kody na Mafia: Edycja Ostateczna i możemy potwierdzić ważny szczegół – recenzje pojawią się 24 września o godzinie 17:00, czyli dzień przed planowaną premierą. Choć embargo na teksty nie spada aż tak wcześnie jak było to w przypadku największych tegorocznych hitów, możemy się spodziewać, że deweloperzy są spokojni o efekt końcowy i odbiór swojej pracy.

W przypadku remake'u Mafii niejednokrotnie mieliśmy już okazję spojrzeć na ulepszoną oprawę. Pierwsze opinie dziennikarzy powinny jednak odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: czy Hangar 13 dopracowało grę i zapewniło klasyk pozbawiony większych błędów, w których gameplay pozwala zatopić się w klimacie Lost Heaven i historii Tommy'ego Angelo?

Musimy dodać, że w przypadku wersji na PlayStation 4, Mafia Remake zajmuje 37,77 GB. Sprawdźcie nasze wrażenia z gry.

Źródło: https://sirusgaming.com/2020/09/14/mafia-definitive-edition-review-embargo-details-and-ps4-file-size/

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna