Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2020 21:54
Mafia Remake
1185V

Mafia Remake wygląda swietnie. Gameplay i porównanie oprawy pokazują nową jakość

Mafia Remake zbliża się wielkimi krokami i najwidoczniej tym razem Hangar 13 nie zawiedzie naszych ogromnych oczekiwań. Najnowszy gameplay pokazuje świetnie wyglądającą produkcję. Na taki tytuł czekaliśmy.

Od godziny 17:00 możecie zapoznać się z wrażeniami Rogera, który zagrał w duży wycinek Mafia: Edycja Ostateczna. Nasz naczelny w ciekawy sposób opowiedział o grze, która zaprezentuje zupełnie nową jakość. Sympatycy serii powinni zacierać rączki, ponieważ najwidoczniej tym razem Hangar 13 nie zawiedzie.

Tytuł otrzymał szereg ulepszeń, o których wspominaliśmy wcześniej, a teraz możecie spojrzeć na czystą rozgrywkę. Trzeba przyznać, że nowa Mafia powróci w blasku i jeśli gameplay będzie prezentować wysoką jakość (a przynajmniej na początku jest bardzo dobrze), to będziemy mogli śmiało mówić o wyjątkowym odświeżeniu.

Hangar 13 może w końcu (do trzech razy sztuka?) zaproponować nam grę, na którą czekamy od wielu długich lat. Wcześniej autorzy nie dopracowali Mafii 3, zaoferowali na konsole słaby port Mafii 2, ale najwidoczniej Mafia Remake może okazać się sukcesem. Studio potrzebuje dobrego wyniku, by móc myśleć o Mafii 4.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna