Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2020 21:34
The Last of Us x Studio Ghibli
1416V

The Last of Us niczym animacja studia Ghibli. Piękne prace pokazują świat Naughty Dog w nowych barwach

The Last of Us zostanie rozbudowane przez serial HBO, ale nie możemy w tym wypadku liczyć na szybką premierę. Jednak już teraz łatwo sprawdzicie, jak wyglądałby świat Naughty Dog przygotowany przez studio Ghibli. Trzeba przyznać, że pomysł wypadł naprawdę świetnie.

Naughty Dog dotychczas opowiedziało graczom dwie mocne historie w uniwersum The Last of Us i choć Neil Druckmann wspominał już o przygotowaniu trzeciej części, to przynajmniej aktualnie studio nie potwierdziło rozpoczęcia prac nad następnym TLOU.

Zamiast tego wiemy, że powstanie serial dla HBO, jednak wydarzenia na świecie mogły mocno opóźnić prace na planie i pewnie dopiero za pewien czas usłyszymy pozytywne informacje od Sony, Druckmanna oraz Craiga Mazina.

Fani jednak chętnie zestawiają The Last of Us w nowych miejscach i na Instagramie theminchodan pojawiły się świetne prace, które pokazują bohaterów TLOU w niecodziennym wydaniu. Jak wyglądałaby Ellie, gdyby kolejną jej opowieść stworzyło Studio Ghibli? Pewnie na taki projekt nie możemy liczyć, ale trzeba przyznać, że poniższe prace wyglądają naprawdę świetnie.

Szczerze mówiąc – chętnie zobaczyłbym animację w uniwersum The Last of Us, która dopowiedziałaby kilka wątków i może rozwinęła historię Tommy'ego? Opcji w tym wypadku jest naprawdę sporo.

The Last of Us x Studio Ghibli - 1

The Last of Us x Studio Ghibli - 2

The Last of Us x Studio Ghibli - 3

The Last of Us x Studio Ghibli - 4

The Last of Us x Studio Ghibli - 5

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-last-of-us-part-ii-meets-studio-ghibli-in-this-stunning-fanart
https://www.instagram.com/theminchodan/

Tagi: studio ghibli The Last of Us the last of us 2