Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2020 12:26
Star Wars: Squadrons
537V

Star Wars: Squadrons w złocie. Fani Gwiezdnych wojen mogą szykować się na rozgrywkę

Electronic Arts nie opóźni premiery Star Wars: Squadrons. Twórcy potwierdzili zakończenie prac nad grą, dzięki czemu możemy mieć pewność, że gra w uniwersum Gwiezdnych wojen trafi na rynek w terminie. Ian S. Frazier ogłosił złoty status, wyjaśniając co on oznacza.

Po serii przecieków, Star Wars: Squadrons zostało zapowiedziane na czerwcowej imprezie Electronic Arts, tymczasem na ostatnim Opening Night Live zostaliśmy uraczeni gameplayem z kampanii. Choć produkcja w głównej mierze skupi się na rozgrywce multiplayer, deweloperzy przygotowali również tryb fabularny, którego zadaniem będzie skuteczne, klimatyczne wprowadzenie do wydarzeń. Łącząc przyjemne z pożytecznym zaoferowana zostanie opowieść, która nie tylko trafi w gust entuzjastów uniwersum Star Wars, ale zapewni podstawy, które pozwolą graczom przystąpić do sieciowych zmagań.

Premiera Star Wars: Squadrons odbędzie się 2 października i termin ten zostanie dotrzymany. Ian S. Frazier (dyrektor kreatwny) potwierdził, że jego zespół zakończył pracę nad produkcją. Po miesiącach ciężkiej pracy ogłoszono złoty status.

Deweloper wytłumaczył także, że „osiągnięcie złota” to w naszej branży moment zakończenia prac nad grą, a teraz pliki trafią na płyty oraz zostaną przygotowane pudełka.

Źródło: Twitter: tibermoon

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons