Iza Łęcka Iza Łęcka 14.09.2020 10:29
Xbox Series S
1631V

Xbox Series S niczym tańsze iPhone'y. Ed Boon chwali sprzęt i mówi wprost: „Microsoft wszedł do gry”

O nowym i najmniejszym Xboksie wypowiadają się kolejni deweloperzy. Ed Boon odpowiedzialny za markę Mortal Kombat porównał urządzenie do tańszego iPhone'a. Jego zdaniem, wprowadzenie na rynek XSS pozwoli Microsoftowi wrócić do gry.

Od tygodnia oficjalnie znamy Xboksa Series S i bez wątpienia ostatnio najczęściej słyszymy o tej konsoli. Pojawieniu się nowego sprzętu dodatkowej pikanterii dodaje jego specyfikacja, gdyż już teraz nie brakuje opinii, według których konsola będzie za słaba, a niektórzy obserwatorzy branży gier dosadnie twierdzą, że sprzęt będzie wstrzymywać nową generację.

O Xboksie Series S wypowiedział się również Ed Boon i nie można ukryć, że jego stosunek do sprzętu jest niezwykle pozytywny. Przedstawiciel NetherRealm Studios porównał konsolę do tańszych smartfonów Apple, które są bestsellerami. Zdaniem dewelopera „Xbox Series S za 299 dolarów może być najlepiej sprzedającym się Xboksem nowej generacji”.

Boon dodał również, że w przypadku nowej generacji połączenie sprzętu high-end (w domyśle Xbox Series X) oraz najtańszego (Xbox Series S) sprawia, że „Microsoft wchodzi do gry”.

Już dzisiaj informowaliśmy, że Xbox Series S bezproblemowo radzi sobie z rozgrywką w 120 fps w Gears 5. Co więcej, mogliśmy spojrzeć na szybkie przełączanie pomiędzy grami.

Źródło: https://wccftech.com/xbox-series-s-ed-boon/

Tagi: ed boon iphone Xbox Series S