Iza Łęcka Iza Łęcka 14.09.2020 07:00
Gears 5 Marcus Fenix
3589V

Gears 5 w 120 fps. Gameplay z Xboksa Series S pokazuje funkcję Quick Resume

Gears 5 to jedna z produkcji, która otrzyma bezpłatną aktualizację dla nowej generacji i wykorzysta moc Xboksa Series X oraz Xboksa Series S. Tytuł nawet na słabszym next-genie Microsoftu zadziała w 120 klatkach na sekundę: najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na czystą rozgrywkę.

Choć na pełny pokaz możliwości konsol nowej generacji musimy jeszcze zaczekać, Microsoft coraz śmielej prezentuje kolejne materiały z next-genowych wersji swoich gier. Gears 5 to jedna z produkcji, która ma pokazać pazur nowej generacji, co zobaczymy na najnowszym materiale. Na Xboksie One X nie mogliśmy liczyć na 120 fps, tymczasem rozgrywka we wskazanej płynności została zarejestrowana na Xboksie Series S.

Microsoft prezentuje konsolę jako „najmniejszy Xbox w historii”, jednak będzie to również „najsłabszy next-gen”. Nawet w tej sytuacji Gears 5 działa na Xboksie Series S w 120 fps. Nie możemy spodziewać się rozgrywki w rozdzielczości 4K i pewnie też nie powinniśmy marzyć o efektach przygotowanych dla Xboksa Series X, lecz 120 klatek na sekundę będzie bardzo dobrą opcją sieciowej zabawy.

Chcąc doświadczyć pełnej jakości materiału – pobierzcie go ze źródła. By sprawdzić gameplay w 120 klatkach, potrzebujecie także odpowiedniego telewizora lub monitora. Wiele na to wskazuje, że jest to idealny moment do zmiany ekranu na model, który zaoferuje wsparcie 120 fps. Już za niedługo przynajmniej część gier nastawionych na dynamiczną akcję może proponować graczom rozgrywkę we wskazanej jakości.

Będziecie strzelać w 120 fps? Poniżej zobaczycie (choć nie jest to 120 fps – do tego musicie pobrać materiał z odnośnika powyżej) opcję Quick Resume, dzięki której gracz płynnie przełącza rozgrywkę pomiędzy grami.

Źródło: https://gamingbolt.com/gears-5-clip-shows-120-fps-multiplayer-gameplay-on-xbox-series-s

Tagi: 120 fps gameplay Gears 5 Microsoft The Coalition xbox series s