Ninja powraca na Twitcha. Streamer podpisał nową, wieloletnią umowę

Gry
1734V
Ninja powraca na Twitcha. Streamer podpisał nową, wieloletnią umowę
Mateusz Wróbel | 13.09.2020, 17:45

Ninja podpisał nową umowę z Twitchem. Streamer powraca do miejsca, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło.

Ninja na początku lipca poprzedniego roku przeniósł się z Twitcha na Mixera, czyli platformę streamingową od Microsoftu. Streamer znany przede wszystkim z transmitowania Fortnite'a, otrzymał od korporacji z Redmond sporo pieniędzy za korzystanie z ich platformy, i tym samym przyciąganiu potencjalnych odbiorców Twitcha na Mixera. Koniec końców platforma Microsoftu została zamknięta, a sam Ninja postanowił wrócić na serwis internetowy współpracujący z Amazonem.

Według najnowszych doniesień, Tyler "Ninja" Blevins podpisał nową, wieloletnią umowę na wyłączność z Twitchem za nieujawnioną kwotę, co oznajmił za pomocą mediów społecznościowych:

Jestem podekscytowany, że mogę wrócić do strumieniowania w pełnym wymiarze godzin i połączyć się z moją lojalną bazą fanów. Naprawdę poświęciłem dużo swojego czasu, aby zdecydować, która platforma jest najlepsza, a Twitch wspierał mnie w tym procesie i zrozumiał moje ogólne cele zawodowe. Nie mogę się doczekać współpracy z Twitchem, aby pokazać, jak niesamowita społeczność graczy może mieć znaczący wpływ.

Swego czasu Facebook Gaming proponował podwojenie umów najważniejszym streamerom z Mixera, w tym właśnie Tylerowi Blevinsowi. Jak się jednak okazało, popularny streamer nie przyjął tej oferty. Być może już wtedy wiedział, że jego współpraca z Mixerem, tudzież Facebook Gamingiem nie ma sensu, a on sam będzie chciał powrócić na Twitcha.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-13-ninja-signs-new-exclusivity-deal-with-twitch

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper