Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2020 13:38
PS5 konsola Sony PlayStation 5 logo
7016V

PS5 pełne hitów na wyłączność? Pierwszy rok PlayStation 5 z wieloma mocnymi, ekskluzywnymi grami

Najpewniej dopiero w przyszłym miesiącu powinniśmy się spodziewać odsłonięcia wszystkich kart i przedstawienia informacji o PS5, tymczasem w oczekiwaniu na wszelkie zapowiedzi jeden z graczy zaprezentował ciekawą grafikę. Japoński producent ma w rękawie wiele mocnych tytułów, które mogą przyciągnąć sympatyków konsolowej rozgrywki do PlayStation 5.

Obecny tydzień Sony poświęciło PlayStation VR: oprócz prezentacji gier, sympatycy technologii zostali zaproszeni na dużą promocję z PlayStation Store, w której zamieszczone zostały tytuły wykorzystujące atuty wirtualnej rzeczywistości. 

Fani marki PlayStation nie bez powodu czują zniecierpliwienie obecną sytuacją, ale wydaje się pewne, że w momencie rozpoczęcia prezentacji ostatecznych informacji o PS5, wszyscy zapomną o ostatnich tygodniach i będą wyczekiwać na dzień premiery next-gena.

Podczas ostatnich imprez przygotowanych przez japońską korporację przedstawiono kilka intrygujących tytułów, których spora część powinna zadebiutować na rynku w następnych miesiącach. Obecnie wiemy, że Spider-Man: Miles Morales będzie dostępny na premierę, a obok tego tytułu mogą pojawić się Godfall, Ratchet & Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7 czy też Demon's Souls. Sony na przyszły rok zapowiedziało także Horizon Forbidden West czy też Returnal. 

Interesująco zapowiadają się także pozycje third-party z GhostWire: Tokyo, Deathloop i Project Athia na czele. Poniższa lista wciąż jest wstępna i łatwo będzie ją rozbudować, ale trzeba przyznać, że Sony dysponuje silną kartą przetargową w postaci tytułów dostępnych na wyłączność. Choć część pozycji po pewnym czasie trafi także na inne sprzęty, w wiele z nich na początku zagrają właściciele PS5. Sprawdźcie zamieszczoną grafikę, która przedstawia gry zmierzające na PlayStation 5. Większość z nich zadebiutuje na rynku w pierwszym roku od premiery konsoli.

PS5 gry na start 1 rok

Źródło: Twitter: thegamingden0

Tagi: playstation 5 ps5 sony