Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 18:20
PlayStation logo Sony
1925V

PS5 może zostać zaprezentowany na PAX? Sony zarezerwowało pokaz, a sklepy otrzymują reklamy PlayStation 5

Sony nadal nie zapowiedziało wydarzenia, na którym poznamy szczegóły PS5, jednak firma w przyszłym tygodniu ma zorganizować pokaz w ramach PAX. Korporacja przygotowuje się do pokazu, a kolejne sklepy szykują przedsprzedaż next-genowej konsoli.

Sony nadal nie ujawniło konkretów dotyczących PlayStation 5. Według plotek firma po zapoznaniu się z informacjami ujawnionymi przez Microsoft, postanowiła obniżyć cenę PS5. Brakuje nam jednak wciąż konkretów, które pozwoliłyby w spokoju wyczekiwać na drugą połowę listopada.

Nie mamy pewności, kiedy Japończycy opublikują szczegóły, ale od jutra rozpoczyna się PAX Online i Sony postanowiło zarezerwować pokaz – wydarzenie odbędzie się w przyszły piątek. Aktualnie korporacja nie zdradza szczegółów, więc nie wiemy, czy podczas imprezy zostaną przedstawione konkrety PS5.

Możemy mieć jednak nadzieję, że temat w końcu ruszy. Jak wiadomo Japończycy mogą już wyrażać chęć składania zamówień przedpremierowych na PS5, a kolejne sklepy wystawiają reklamy PlayStation 5. Firmy przygotowują się do sprzedaży konsoli, ale wciąż brakuje nam jednego – ceny i daty premiery. Wiele jednak na to wskazuje, że przyszły tydzień będzie kluczowy dla japońskiego next-gena.

Źródło: Twitter: PS5only, RandyLoss, DanielBarker21

Tagi: pax pax online PlayStation 5 PS5 sony