Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2020 11:20
Prince Of Persia: Piaski Czasu Remake zwiastun wyjasnienie
1391V

Prince Of Persia: Piaski Czasu Remake. Zwiastun został stworzony na starszej wersji gry

Ubisoft postanowił odpowiedzieć na krytykę ze strony graczy i wyjawił, że cały zwiastun, który zaprezentowano, został oparty o starszą wersję wizualną. 

Jedną z najgłośniejszych informacji ostatniego Ubisoft Forward była bez wątpienia zapowiedź Prince Of Persia: Piaski Czasu Remake. Fani od wielu lat czekali na odświeżenie przygód Księcia Persji i wreszcie doczekali się konkretów ze strony twórców. Dowiedzieliśmy się nawet, że projekt trafi na półki sklepowe już 21 stycznia 2021 roku.

Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Społeczność bardzo ostro zareagowała na to, co zobaczyła - i to dosłownie. Pod kątem wizualnym projekt zawiódł oczekiwania fanów, albowiem całość prezentowała się, jakby debiutowała jeszcze na poprzedniej generacji. Twórcy zareagowali bardzo szybko i określili to jako "wizję artystyczną".

Teraz natomiast pojawiła się jeszcze inna narracja. Reżyser nadchodzącego projektu, Pierre-Sylvain Gires przekazał, że gra będzie dalej udoskonalana, aż do momentu premiery w 2021 roku. Wygląda więc na to, że zwiastun, który widzieliśmy, nie odpowiada temu, jak gra wygląda nawet w obecnym stanie.

Na potwierdzenie tego załączono porównanie klatki ze zwiastuna oraz tej samej sceny przy aktualnym wyglądzie gry. Sprawdźcie sami i dajcie znać, co myślicie o całej sytuacji:

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake porównanie

Źródło: https://gamingbolt.com/prince-of-persia-the-sands-of-time-remake-reveal-seemingly-was-from-older-build

Tagi: Prince of Persia: The Sands of Time Ubisoft