Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2020 23:50
Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition w Media Markt
19951V

Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition w niemieckim Media Markt. Zaskakująca wersja gry na stronie sklepu

Zaskakują wersja Wiedźmina 3 znalazła się na liście w niemieckim Media Markt. Gracze snują domysły, czym właściwie może być owo wydanie. 

Wiedźmin 3: Dziki Gon ponownie znalazł się ostatnio na ustach graczy. Gra odnotowała genialny wzrost sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a niedawno potwierdzono, że projekt zostanie odpowiednio poprawiony i trafi na nadchodzącą generację konsol - informacja spotkała się ze świetnym przyjęciem społeczności. 

Na bardzo ciekawą rzecz natknął się jeden z użytkowników Reddita. Na niemieckiej stronie sklepu Media Markt pojawił się placeholder gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Light Edition na Nintendo Switch. W serwisie nie znajdziemy jednak żadnych informacji na temat tego, co mogłoby się w niej pojawić - sami rzućcie okiem, klikając w ten odnośnik

Na ten moment najczęściej przewija się przypuszczenie, jakoby miała być to wersja bez wydanych dotychczas dodatków. Zaprzecza temu jednak cena, która jest dokładnie taka sama, jak w przypadku Wersji Kompletnej. Inni gracze obstawiają, że może być to wydanie fizyczne bez wszystkich dodatków - tylko pudełko i kartridż.

Jestem ciekaw, jakiego zdania jesteście Wy, Drodzy Czytelnicy. Dajcie znać w komentarzach

Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition

Źródło: https://gonintendo.com/stories/368644-german-retailer-lists-the-witcher-3-wild-hunt-light-edition-fo?fbclid=IwAR0ALQ02n3s_cwoSxmUAx0lqSYrYh_g0cTV92Bk1Od3_QlxOnHXGwDZxkQ8

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon