Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2020 04:10
PlayStation 5 i PlayStation 5 Digital Edition
19737V

PS5 – znamy zawartość pudełka. Gra w zestawie z PlayStation 5

Znamy pierwsze szczegóły zawartości pudełka PS5. Informacjami nie podzieliło się Sony, ale jeden z dystrybutorów otrzymał już szczegóły i Daniel Ahmad opublikował kompletne dane dotyczące PlayStation 5 i PlayStation 5 Digital Edition.

Wszystko zmierza w jednym kierunku – w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać szczegóły PS5. Sklepy przygotowują reklamy, Sony zarezerwowało wydarzenie na PAX East i wiele na to wskazuje, że szykuje się prawdziwe bombardowanie konkretami dotyczącymi PlayStation 5.

Potwierdzeniem tych słów jest sytuacja z Hongkongu – jeden z dystrybutorów PlayStation 5 posiada już kompletne dane dotyczące zawartości pudełka PS5 i Daniel Ahmad opublikował szczegóły.

W pudełku z PlayStation 5 znajdziemy oczywiście kontroler DualSense, kabel HDMI, przewód USB, przewód do zasilania, instrukcję oraz każdy gracz otrzyma zainstalowaną grę Astro's Playroom. W pudełku ma także pojawić się „Base” i jest to podobno podstawka, którą widzimy na wszystkich aktualnie opublikowanych materiałach.

Gracze jednak dostrzegli, że tym razem w zestawie z PS5 nie pojawią się słuchawki – jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że to kontroler DualSense ma nam służyć do rozmów. Wcześniej pojawiły się patenty potwierdzające bezproblemową dyskusję ze znajomymi.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na dwa szczegóły – Sony na ostatniej prostej nie zdecydowało się na zwiększenie SSD i gracze otrzymają skromny dysk. W informacjach pojawiły się także pierwsze numery modeli PS5: CFI-1015A oraz CFI-1015B.

Daniel Ahmad zasugerował nawet, że zna już cenę PlayStation 5, więc bardzo możliwe, że szczegóły urządzenia wyciekną do Sieci w przeciągu następnych godzin. Sprawdźcie również ostatnie doniesienia dotyczące ceny – Sony podobno zareagowało na informacje o Xboksie Series X i zmniejszyło cenę PS5.

Źródło: Twitter: ZhugeEX

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony