Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2020 11:14
PS5 sony PlayStation 5
5185V

PS5 nadciąga. Sony zaprasza kolejnych graczy do składania preorderów

Sony w nocy zaprosiło kolejnych graczy do składania zamówień przedpremierowych. Po wysłaniu wiadomości do Amerykanów oraz Kanadyjczyków, przyszedł czas na mieszkańców Japonii. W kolejnym kroku identyczne powiadomienie otrzymają gracze z Europy.

Sony wciąż nie zaprezentowało ostatecznych informacji o PS5, jednak już kilka tygodni temu wysłało do graczy ze Stanów Zjednoczonych oraz Kanady wiadomości dotyczące preorderów – klienci mogli wyrazić chęć kupienia konsoli.

Japoński producent potwierdził w tym czasie, że mierzy się z ograniczoną liczbą egzemplarzy PlayStation 5, co więcej pojawiła się teoria, według której na początku konsolę kupią sympatycy marki z wybranych regionów.

Obecnie możemy jednak potwierdzić rozpoczęcie identycznej procedury w Japonii. W nocy gracze z tego kraju otrzymali wskazane wiadomości, dzięki czemu mogą wejść na stronę główną urządzenia, by podać swój PlayStation ID i potwierdzić plany zakupu PS5.

W kolejnym etapie Sony powinno rozpocząć wysyłanie wiadomości do europejskich graczy, choć nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Według najświeższych plotek – w przyszłym tygodniu otrzymamy zaproszenie na pokaz PlayStation 5, a zamówienia przedpremierowe mogą ruszyć z dniem 1 października. Wszystko to jednak spekulacje pozbawione oficjalnego potwierdzenia ze strony Japończyków.

PlayStation 5 Sony Preordery

Źródło: https://www.sony.jp/playstation/ps5/

Tagi: PlayStation 5 ps5 sony