Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2020 02:39
ps5 konsola sony playstation 5
11776V

PS5 z ograniczoną liczbą sztuk na premierę. Sony zaprasza graczy do składania zamówień przedpremierowych

Pierwsi gracze otrzymali właśnie wiadomości e-mail od Sony. Firma zaprasza fanów marki PlayStation do rejestracji – dzięki zgłoszeniu klienci będą pierwszymi, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na PS5.

Od miesięcy czekamy na możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na PS5. Możemy się jednak spodziewać, że już wkrótce otrzymamy szansę kupienia PlayStation 5 – firma musi również potwierdzić datę premiery oraz ostateczną cenę (poznajcie ostatnie przecieki).

PS5 – Sony zaprasza graczy do składania zamówień przedpremierowych i potwierdza limity

Pierwsi gracze otrzymują wiadomości e-mail, w których korporacja zaprasza do podawania swoich PlayStation Online ID – to dzięki nim zainteresowani złożą zamówienia przedpremierowe. Trzeba na pewno zaznaczyć, że aktualnie z opcji mogą skorzystać wyłącznie gracze z USA... Choć wiadomości otrzymują klienci z różnych regionów, więc bardzo możliwe, że propozycja wkrótce pojawi się w innych krajach.

Sony jednak potwierdza ważną wiadomość: liczba sztuk PlayStation 5 będzie ograniczona:

„Liczba konsol PS5 dostępnych w przedsprzedaży będzie ograniczona, dlatego też zaprosimy niektórych z naszych obecnych klientów, aby jako jedni z pierwszych złożyli zamówienie przedpremierowe na PlayStation.”

Niestety w tym wypadku zadziała opcja – kto pierwszy ten lepszy:

„Rezerwacje przedpremierowe będą przyjmowane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", więc po otrzymaniu zaproszenia przez e-mail, zachęcamy do stosowania się do instrukcji i szybkiego działania.”

Sony przygotowało nawet FAQ, w którym podkreśla, że będzie wybierać graczy (uwzględniając między innymi aktywność na PlayStation). Jeśli klient zostanie wybrany, to otrzyma na adres e-mail wiadomość:

„Kiedy będę wiedział, czy zostałem wybrany, czy nie?

Jeśli zostaniesz wybrany, skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej przed rozpoczęciem wstępnych zamówień. Jeśli nie otrzymasz e-maila, nie zostałeś wybrany.”

Potwierdziły się także przecieki: gracze mogą zamówić tylko jedną konsolę (PS5 lub PS5 Digital Edition), 2 kontrolery DualSense, 2 ładowarki do DualSense, 2 headsety Pulse 3D, 2 piloty i 2 kamery.

„Czy mogę zarezerwować więcej niż jedną konsolę PS5 w przedsprzedaży?

Ze względu na ograniczoną ilość i wysoki popyt, będziemy ograniczać rezerwacje na przedsprzedaż konsoli PS5 do 1 na identyfikator PSN.”

Źródło: https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2020/ps5-direct-pre-orders/
Twitter: Wario64

Tagi: PlayStation 5 preorder PS5 sony