Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 13:34
Nintendo Switch Fortnite Special Edition
732V

Nintendo Switch Fortnite zapowiedziany. Ozdobiona konsola trafi do sprzedaży

Nintendo wyciąga kolejnego asa z rękawa. Korporacja dogadała się z Epic Games i zaoferuje graczom nowe wydanie Nintendo Switcha. Nie jest to jeszcze oczekiwany, mocniejszy model, ale urządzenie otrzyma kilka dodatków, które powinny zachęcić wielu graczy do sięgnięcia po sprzęt.

Mimo iż coraz więcej mówi się o zapowiedzi nowej wersji Nintendo Switcha, japoński potentat branży gier nie zapomina o aktualnie wydanym urządzeniu. Kolejną zachętą do hybrydowej konsoli może być jej nowe, specjalne wydanie.

Nintendo Switch Fortnite Special Edition to nie tylko nowe pudełko. Zadbano o odświeżone Joy-Cony, których kolory odpowiadają nowej skórce w Battle Royale – gracze nie tylko wyróżnią się wśród znajomych, dzierżąc w dłoni kontrolery do konsoli Big N, ale na arenie sieciowych zmagań założą nowy strój. Japoński producent odświeżył także wygląd docka, który zdobią grafiki charakterystyczne dla tytułu Epic Games. Nowe wydanie zadebiutuje już 10 października.

Połączenie dwóch niezwykle popularnych marek, jakimi są Nintendo Switch i Fortnite, z ofertą nowych elementów w grze oraz odświeżeniem wyglądu urządzenia, powinno zostać ciepło przyjęte przez wielu graczy. Nie od dziś wiadomo, że sympatycy produkcji Epic Games potrafią wydać na skórki krocie, więc znajdą się pewnie i tacy, którzy dokonają zakupu nowej konsoli.

Pamiętajcie również o ostatnich, gorących zapowiedziach Nintendo. Japończycy szykują Super Mario 3D All-Stars, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, Super Mario Bros. 35 oraz Hyrule Warriors: Age of Calamity.

Nintendo Switch Fortnite Special Edition 1

Nintendo Switch Fortnite Special Edition 2

Nintendo Switch Fortnite Special Edition 3

Nintendo Switch Fortnite Special Edition 4

Nintendo Switch Fortnite Special Edition 5

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/fortnite-is-getting-its-own-unique-nintendo-switch-hardware/

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software Nintendo Switch Nintendo Switch Fortnite Special Edition