Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 10:29
Diablo 3
3503V

3 gry za darmo na weekend. Microsoft zaprasza do zabawy w Diablo 3 i najnowszy Madden NFL 21

Microsoft zaprezentował kolejny zestaw Xbox Free Play Days. Gracze mogą przez cały weekend sprawdzać pełne wersje trzech gier. Na liście znajduje się nowość Electronic Arts, choć pojawienie się Madden NFL 21 w ofercie jest niezwykle wymowne.

Microsoft w tym tygodniu nie skupia się wyłącznie na przedstawieniu Xboksa Series X oraz ujawnieniu połączenia Xbox Game Pass z EA Play. Amerykanie nie zapominają o Xboksie One i zapraszają na kolejny weekend darmowego grania. Klienci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold mogą zapoznać się z trzema produkcjami.

Xbox Free Play Days

  • Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition
  • Madden NFL 21
  • Rugby 20

Jeśli wciąż nie spróbowaliście Diablo 3 na konsolach, to dłużej nie zwlekajcie. Sporo złego powiedziano o grze w okolicy pierwszej premiery, choć od tego czasu została ona znacząco rozbudowana i oferuje przyjemną rozgrywkę. Blizzard zapewnił znakomity system walki, a bieganie po kolejnych lokacjach w akompaniamencie tłumów wrogów jest niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem.

W ofercie znalazły się także dwie gry sportowe. Madden NFL 21 zadebiutował 28 sierpnia, więc nie minął nawet miesiąc, a już możemy sprawdzić pełną wersję produkcji. Najpewniej sytuacja jest związana z dużymi problemami tytułu, który zadebiutował w fatalnym stanie.

Na liście znalazło się także Rugby 20, więc sympatycy Xboksa mogą zapoznać się z dwoma interesującymi pozycjami, które poświęcone zostały mniej popularnym sportom w naszym kraju.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: darmowe granie Free Play Days promocja xbox free play days