Wasteland 3. Twórcy chwalą się ocenami w reklamie

Gry
744V
Wasteland 3. Twórcy chwalą się ocenami w reklamie
Bartosz Dawidowski | 10.09.2020, 09:02

Wasteland 3 zgarnęło niezłe oceny, więc nie dziwi fakt, że inXile Entertainment postanowiło nam o tym przypomnieć.

Właśnie opublikowano nową reklamę Wasteland 3, która przypomina o wysokich ocenach gry - najnowszej postapokaliptycznej przygody na rynku, w której system walki rozgrywa się pod turowe dyktando.

Dalsza część tekstu pod wideo

W marketingowym klipie nie brakuje oczywiście najwyższych ocen - niektóre to nawet 10/10 i 9,5/10. By przeciąć jednak ten samochwalczy ton warto wspomnieć o wielu problemach technicznych, z którymi zmagają się aktualnie świeżo upieczeni posiadacze Wasteland 3.

W szczególności na konsolach ludzie skarżą się na poważne bugi, które w wielu przypadkach praktycznie uniemożliwiają zabawę (nie da się przejść niektórych misji, gra psuje save'y albo ciągle się zawiesza). Takie poważne problemy ujawniają się dopiero w późniejszych fragmentach zabawy w Wasteland 3. Więcej na temat niedomagań technicznych konsolowych wersji Wasteland 3 pisaliśmy tutaj. Niestety w ostatnich dniach napływają też na forach czy na Metacritic opinie graczy, że również na PC Wasteland 3 ma trochę problemów z bugami. Pozostaje czekać na pierwsze patche, które powinny uzdrowić sytuację.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper