Wasteland 3. Wydanie konsolowe z problemami technicznymi

Gry
2071V
Wasteland 3. Wydanie konsolowe z problemami technicznymi
Bartosz Dawidowski | 01.09.2020, 08:11

Wasteland 3 uderza dziś na rynek. Osoby zamierzające grać na konsolach powinny uzbroić się w trochę cierpliwości i najlepiej poczekać na pierwsze patche.

O dobrych, pierwszych ocenach Wasteland 3 pisaliśmy już w tym miejscu na PPE. To jednak noty dotyczące wersji na PC. W przypadku konsolowego wydania Wasteland 3 krytycy informują o błędach technicznych w grze. W recenzji serwisu Xbox Achievements pojawia się narzekanie na bardzo długie loadingi, na nierówny framerate, na częste zawieszanie gry na Xbox One i wreszcie na bugi powodujące m.in. psucie autosave'ów i quicksave'ów. "Nigdy nie spotkałem się z tak często zawieszającym się tytułem. (...) Gra na XOne sprawia wrażenie wydania Early Access, a nie finalnej edycji" - donosi dziennikarz z Xbox Achievements.

Dalsza część tekstu pod wideo

W podobnym tonie pisze redaktor PushSquare, który wskazuje na to, że Wasteland 3 ma również problem z bugami na PS4. Członkowie drużyny zacinają się w terenie, czasami znika kursor podczas nawigacji menusów i do "zacinania" się gry podczas dialogów, co wymusza załadowanie poprzedniego save'a.

Generalnie opinie o grze są jednak dobre - warto w nią zagrać nawet pomimo błędów technicznych występujących na konsolach (choć w tym przypadku najlepiej będzie chyba poczekać na wydanie pierwszych łatek).


Nasza recenzję Wasteland 3 znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: własne

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper