Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 07:34
Xbox Series X konsola
11772V

Xbox Series X z kolejnym szczegółem. Poznaliśmy wygląd opakowania

Microsoft przyspieszył swoją drogę do premiery Xboksa Series X. Po poznaniu wszelkich najważniejszych informacji dotyczących next-genów Amerykanów, obecnie możemy spojrzeć na pudło, w którym konsola zawita w naszych domach.

Ostatnie dni śmiało można uznać za niezwykle intensywne dla sympatyków Xboksa. Po ujawnieniu Xboksa Series S, wczorajszy dzień stał pod znakiem Xboksa Series X – poznaliśmy datę premiery konsoli, jej polską cenę oraz całą gamę gier debiutujących na premierę. Dzisiaj przyszedł czas na prezentację pudełka konsoli.

Kanadyjski sprzedawca detaliczny La Source w zakładce dotyczącej Xboksa Series X przedstawił wygląd pudełka, w które next-gen zostanie zapakowany. Na opakowaniu możecie przyjrzeć się charakterystycznej części obudowy konsoli, a całość boxa została zaprojektowana w czarno- zielonych barwach i swoim designem spójnie nawiązuje do wyglądu Xboksa Series X. Po oficjalnej prezentacji sprzętu, część graczy sugerowało, że najnowsza konsola amerykańskiej korporacji zostanie zapakowana w nietypowe, sześcienne pudło, tymczasem, zgodnie z poniższymi grafikami, prezentuje się on standardowo.

Przypomnijmy, że już 22 września uruchomione zostaną zamówienia przedpremierowe na next-geny Microsoftu. Na 10 listopada została zaplanowana premiera Xboksa Series X|S.

Xbox Series X pudełko

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/xbox-series-x-retail-package-art

Tagi: Microsoft xbox xbox series x