Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 17:03
Tetris Effect: Connected
569V

Tetris Effect: Connected premierowym tytułem Xboksa Series X|S. Gra dostępna od dnia debiutu w Xbox Game Pass

Znamy kolejną produkcję, która zadebiutuje na Xboksa Series X i Xboksa Series S w dniu premiery. Twórcy Tetris Effect: Connected będą gotowi, by zaproponować graczom swoją intrygującą pozycję już w dniu premiery amerykańskich next-genów.

Tetris Effect: Connected został zapowiedziany w lipcu, ale teraz możemy potwierdzić, że tytuł będzie gotowy na 10 listopada. W tym dniu z produkcją zapoznamy się na Xboksie Series X, Xboksie Series S, Xboksie One oraz PC. Deweloperzy potwierdzili również, że od debiutu pozycja będzie dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Zainteresowani nie muszą obawiać się prostego portu. Tetris Effect: Connected trafi na nową generację i zapewni rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę (XSX, XSS i PC) oraz zaproponuje graczom tryb sieciowy zatytułowany „Zone Battle”. W tym wypadku trzech graczy będzie wspólnie walczyć z kolejnymi bossami.

Nowe treści i lepsza jakość trafi również na PlayStation 4 i PC (Epic Games Store), ale dopiero w przyszłym roku. Darmowa aktualizacja zostanie wydana latem.

Jak widać deweloperzy tylko czekali na ruch Microsoftu – wcześniej potwierdzono, że Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion, Gears Tactics oraz DiRT 5 będą dostępne na nowych konsolach Amerykanów od 10 listopada.

Źródło: https://gamingbolt.com/tetris-effect-connected-out-on-xbox-series-x-xbox-s

Tagi: Enhance Games Resonair Tetris Effect Tetris Effect: Connected