Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2020 18:29
Dune
1362V

Dune na konkretnej zajawce. Twórcy potwierdzają prezentację zwiastuna

Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy pierwszy zwiastun „Dune”. Nowa wersja kultowego filmu powróci za sprawą pełnego materiału i dzisiaj możemy sprawdzić zajawkę. Szykuje się spora gratka dla fanów twórczości Denisa Villeneuve'a.

Branża filmowa dopiero wraca do życia. Poznaliśmy już wyniki „Pętli” oraz „Teneta”, ale takie tytuły jak „No Time To Die” wciąż nadciągają. W 2020 roku mamy także sprawdzić „Dune” od Denisa Villeneuve'a i Warner Bros. postanowiło przygotować zajawkę pierwszego zwiastuna.

Pełny trailer wyczekiwanego filmu zostanie opublikowany jutro. Będzie to na pewno wielkie święto wszystkich sympatyków oryginału, ponieważ tytuł zapowiada się naprawdę genialnie. Wcześniej poznaliśmy obsadę, w której nie brakuje znanych nazwisk, a trzeba przyznać, że sam reżyser ma również imponujące CV – to właśnie on odpowiadał za między innymi „Blade Runner 2049”.

Można odnieść wrażenie, że branża filmowa potrzebuje właśnie takich tytułów, które zachęcą graczy do spędzania wolnego czasu w kinach. Wielu widzów nadal nie zasiada przed dużymi ekranami, jednak musimy pamiętać, że wiele produkcji zostało już przygotowanych i twórcy czekają, by zaprezentować historie widzom.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Denis Villeneuve dune teaser trailer zwiastun