Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2020 11:56
Ninja Gaiden Ryu
895V

Ninja Gaiden Sigma Trilogy może trafić na PS4 i Nintendo Switcha. Przeciek z Hongkongu zapowiada wielki powrót

Koei Tecmo może zaskoczyć graczy wielkim powrotem serii Ninja Gaiden. Choć nie powinniśmy jeszcze przygotowywać się do nowej przygody Ryu Hayabusy, Japończycy prawdopodobnie mają w zanadrzu inną niespodziankę: trwają prace nad Ninja Gaiden Sigma Trilogy. Zgodnie z przeciekiem z Hongkongu, pakiet zadebiutuje w 2021 roku.

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale potwierdzenie wydaje się tylko kwestią czasu. Największy wydawca oraz dystrybutor gier z Hongkongu dodał do swojej bazy Ninja Gaiden Sigma Trilogy. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i Nintendo Switcha, a premiera odbędzie się już w marcu 2021 roku – Koei Tecmo może planować debiut zestawu pod koniec aktualnego roku finansowego.

W zestawie znajdują się trzy gry Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 oraz Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, jednak jak dotąd nie poznaliśmy ulepszeń, jakie zastosowali deweloperzy. Pakiet został wyceniony na 39,99 dolarów.

Już w 2019 roku Koei Tecmo wspominało o powrocie serii Ninja Gaiden, jednak do pełni szczęścia wielu graczy brakowało oficjalnej zapowiedzi. W lutym 2020 roku deweloperzy z Team Ninja nawiązali do tematu, informując że chcą powrócić do IP, choć nie pokusili się o jakiekolwiek konkrety.

Ninja Gaiden Trylogia PS4 Switch

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/hong-kong-distributor-lists-ninja-gaiden-trilogy-for-ps4-switch

Tagi: ninja gaiden Ninja Gaiden Sigma Trilogy Nintendo Switch playstation 4 ps4 switch