Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 15:33
Ninja Gaiden może powrócić
836V

Ninja Gaiden może powrócić. Koei Tecmo zapowiada kilka niespodzianek na 2019 rok

Koei Tecmo zajmuje się teraz promocją Nioh 2 oraz Dead or Alive 6, ale japoński wydawca szykuje przynajmniej jeden projekt. Europejski oddział studia opublikował wiadomość, którą gracze łączą z jednym – powrotem marki Ninja Gaiden.

Zdecydowanie za długo czekamy na pełnoprawną odsłonę serii Ninja Gaiden. Ryu Hayabusa zaprezentował graczom swoją trzecią przygodę w 2012 roku i od tego czasu sympatycy bohatera czekają na nową historię.

Plany Square Enix i Koei Tecmo na 2019 r. Deweloperzy kuszą nowymi zapowiedziami

W 2014 roku zainteresowani zapoznali się jeszcze z Yaiba: Ninja Gaiden Z, ale miłośnicy IP wciąż czekają na Ninja Gaiden 4. Koei Tecmo już w ubiegłym roku potwierdziło prace nad tajemniczym projektem, który teraz został połączony z marką o potężnym wojowniku.

Europejski oddział Koei Tecmo opublikował poniższą wiadomość – w 2019 roku wydawca może przygotować kilka niespodzianek, jednak zdaniem wielu graczy dodane zdjęcie nie pojawia się bez przyczyny.

Jak wiadomo Team Ninja – zespół odpowiedzialny za główne części Ninja Gaiden – kreuje teraz Nioh, ale może faktycznie prace znajdują się na ostatniej prostej i deweloperzy rozpoczęli już przygotowanie kolejnego projektu? Na więcej informacji musimy oczywiście zaczekać.

Źródło: Twitter

Tagi: keoi tecmo ninja gaiden Team Ninja