Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2020 10:30
Assassin’s Creed Valhalla miłość nie wybiera, uczy latać
1629V

W Assassin’s Creed Valhalla nie zabraknie seksu, przybytków rozkoszy i halucynogennych grzybów

Wikingowie potrafią się bawić, a w Assassin’s Creed Valhalla nie zabraknie różnych uciech, które skutecznie umilą kolejne wojenne trudy, czy pozwolą oddać się chwili relaksu. Szczegóły ujawnione przez ESRB potwierdzają chociażby podróże po halucynogennych grzybach.

Assassin's Creed Valhalla nie powinno zabraknąć na zbliżającym się Ubisoft Forward, jednak zanim francuski producent uraczy nas nowym, klimatycznym materiałem, nieco więcej światła rzucają informacje przedstawione przez ESRB.

Organizacja zajmująca się klasyfikacją gier potwierdza, że w Assassin’s Creed Valhalla nie zabraknie niezwykle krwawych scen – Eivor będzie wykorzystywać między innymi miecze, topory lub bronie oblężnicze do brutalnego i bezceremonialnego zabijania przeciwników. Na drodze postaci staną między innymi żołnierze oraz mityczne bóstwa, a w trakcie pojedynków często będziemy słyszeć krzyki wywołane bólem czy ujrzymy tryskające strużki krwi. By podkreślić okrutny charakter przygody wikingów, deweloperzy umożliwią odrąbanie głowy przeciwnikom, a podczas niektórych sekwencji widoczne będą kości, fragmenty organów czy zniszczonych mięśni ofiar.

Po wymagających bitwach, znajdziemy czas na cielesne rozkosze. W Assassin’s Creed Valhalla nie zabraknie misji w domu publicznym, gdzie zobaczymy kobiety topless oraz towarzyszących im mężczyzn. Postacie będą leżeć blisko siebie, całować się, a gdy pieszczoty podążą o krok dalej – scena zostanie przyciemniona.

Produkcja zaprezentuje szereg zniekształconych i odbarwionych scen, a wszystko dzięki halucynogennym grzybom. Po ich zażyciu lub nawdychaniu się ich wonią, bohater będzie miał problem z poruszaniem, a jego percepcja zostanie spaczona. ESRB potwierdza także zawody w piciu alkoholu, choć musimy przypomnieć, że materiały z owego wydarzenia zostały opublikowane już wcześniej.

Źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-valhallas-esrb-rating-promises-brothels-and-shrooms

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft