Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2020 10:11
Call of Duty Black Ops: Cold War
2962V

Call of Duty Black Ops: Cold War przecieka. Gameplay prezentuje tryb multiplayer

Dopiero w przyszłym tygodniu odbędzie się prezentacja trybu sieciowego z Call of Duty Black Ops: Cold War, jednakże już teraz możemy zerknąć na gameplay z nowej gry Activision. Jeden ze streamerów złamał embargo, co może przynieść nieprzyjemne konsekwencje.

Activision w końcu pochwaliło się pierwszym zwiastunem z Call of Duty Black Ops: Cold War, który zawierał ujęcia z wersji na PS5. Choć na pełny pokaz musimy zaczekać do przyszłego tygodnia, już teraz w Sieci pojawił się gameplay z nowej wersji

Wydawca zaprosił wybrane redakcje oraz streamerów do sprawdzenia gry, dzięki czemu już 9 września moglibyśmy prześledzić wiele nowych materiałów z Call of Duty: Black Ops - Cold War. Na wskazany dzień zaplanowano pokaz trybu sieciowego z pozycji Treyarch, po którym najpewniej spadnie embargo na publikowanie najświeższych treści.

Jeden ze streamerów jednak nie dotrzymał umowy i opublikował gameplay podczas relacji. Materiały są blokowane przez Activision, więc lepiej zobaczcie rozgrywkę teraz – po chwili może zniknąć, choć będziemy się starać i wyszukiwać alternatywne źródła.

Poniżej zobaczycie gameplay z trybu Vip Escort, w którym rywalizują ze sobą dwie drużyny składające się z sześciu graczy. Zawodnicy nie mogą liczyć na szybki respawn, więc podczas realizacji poszczególnych celów warto zwracać większą uwagę na poczynania przeciwników.

Sprawdźcie również ostatni zwiastun Call of Duty Black Ops: Cold War, który potwierdza wsparcie ray tracingu na PC.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/call-of-duty-black-ops-cold-war-leaked-gameplay.280418/

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch