Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 20:18
Cyberpunk 2077 Quadra
5332V

Cyberpunk 2077 pozwoli wygrać „futurystyczny supersamochód” za 150 tysięcy zł

CD Projekt i Rockstar Energy przygotowują wyjątkowy konkurs. Zwycięzca promocji zgarnie prawdziwy samochód, którego nie powstydziłby się sam V. Niestety, przyjemność została przygotowana dla graczy ze Stanów Zjednoczonych.

Kampania promocyjna najnowszej gry CD Projekt RED wkracza właśnie w decydującą fazę, a najlepszym dowodem tych słów jest właśnie zapowiedziana akcja promocyjna Rockstar Energy x Cyberpunk 2077.

Firmy przygotowały szereg nagród – między innymi cyfrowe komiksy, karty na Xbox Live czy też słuchawki, ale nagrodą główną jest specjalnie odpicowany samochód (muscle car) z lat 70. przygotowany w taki sposób, by mógł bez problemu wyjechać na ulice Night City.

Aktualnie nie zaprezentowano ostatecznego wyglądu, ale możemy podejrzewać, że będzie to odświeżone wydanie mustanga. Nagroda główna została wyceniona na 40 tysięcy dolarów.

„Stworzona przez legendarny Rockstar Performance Garage w Los Angeles. Jedyna w swoim rodzaju i gotowa do zerwania chodników w Night City, ta Quadra wróci do domu z jednym szczęśliwym Samurajem.”

Samochód zostanie zaprezentowany we wrześniu, a CD Projekt i Rockstar Energy potwierdziły, że zapłacą nawet 15 tysięcy dolarów na pokrycie wszystkich podatków wynikających z nagrody.

Ciekawostką są wspomniane kody – do każdej puszki zostanie dołączona zdrapka na 1 dolar do wykorzystania w sklepie Microsoftu, ale na jedno konto możemy załadować maksymalnie 60 kodów.

Warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077 w przyszłości otrzyma mikrotransakcje do trybu sieciowego, ale rodzime studio chce zapewnić ciekawą formę wsparcia gry.

Cyberpunk 2077 samochód do wygrania

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/75000/win-real-life-cyberpunk-2077-futuristic-quadra-supercar-in-new-promo/index.html

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077