Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 16:50
PES 2020 Polska vs Bośnia
840V

Polska vs. Bośnia i Hercegowina w PES 2020. Rozgrzewka przed wielkim meczem

Już wieczorem Polska rozegra kolejne spotkanie w Lidze Narodów i tym razem zespół prowadzony przez Jerzego Brzęczka zmierzy się z Bośnią i Hercegowina. Jesteście zainteresowani tym wydarzeniem? To sprawdźcie rozgrzewkę na arenie Pro Evolution Soccer 2020.

Konami chce promować swoją piłkę i chętnie wykorzystuje do tego międzynarodowe rozgrywki. Ostatnio mieliśmy okazję przedstawić na stronie wiadomość od Polskiego Związku Piłki Nożnej, a teraz możemy sprawdzić, jak nasza kadra mierzy się z ważnym przeciwnikiem.

Mecz dwóch e-reprezentacji rozpocznie się o godzinie 17:00 i w tym czasie zobaczymy interesujący pojedynek – jak wiadomo w Polsce mamy wielu profesjonalnych graczy PES-a, więc możemy liczyć, że starcie będzie prezentować  bardzo wysoki poziom.

Rywalizacja głównej reprezentacji rozpocznie się o 20:45 i Polacy stoją przed trudnym zadaniem – po pierwszej porażce z Holandią, dzisiaj kadra prowadzona przez Jerzego Brzęczka nie może zanotować gorszej chwili. Patrząc jednak na poprzedni mecz, obawiam się, że pozostaje nam tylko kibicować e-reprezentacji, bo ostatnio „Orły Brzęczka” oddały dosłownie jeden strzał na bramkę Holendrów.

Warto pamiętać, że Konami zapowiedziało „next-genowego PES-a”, ale premiera zupełnie nowej odsłony odbędzie się w przyszłym roku.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: eFootball PES 2020 Konami PES Productions