Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2020 16:40
Reprezentacja Polski na dłużej w Pro Evolution Soccer
1410V

Reprezentacja Polski na dłużej w Pro Evolution Soccer. PZPN współpracuje z Konami

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził ważną wiadomość dla fanów marki Pro Evolution Soccer. W kolejnych dwóch edycjach eFootball PES pojawi się licencjonowana reprezentacja Polski. PZPN kontynuuje współpracę z Konami.

PES 2021 trafi na rynek w niecodziennym wydaniu, ale już w przyszłym roku otrzymamy next-genowe Pro Evolution Soccer i w obu najbliższych produkcjach otrzymamy dostęp do licencjonowanej reprezentacji Polski. Wiadomość potwierdził PZPN:

„Przedłużenie współpracy z KONAMI to bardzo ważny krok również w kontekście rozwoju projektu PZPN eFUTBOL oraz funkcjonującej reprezentacji Polski w eFutbolu. Nasza kadra w grze eFootball PES 2020 rozegrała do tej pory 16 międzynarodowych meczów, w tym w oficjalnym debiucie z reprezentacją Hiszpanii na Stadionie Śląskim w Chorzowie, które zgromadziły ponad 420 tysięcy widzów.”

15 września PES 2020 otrzyma aktualizację, dzięki której gracze otrzymają między innymi odświeżonych piłkarzy. Należy jednak pamiętać, że w nowej wersji pojawi się również dodatek UEFA EURO 2020, więc wszyscy zainteresowani będą mogli kontynuować walkę o puchar Mistrzostw Europy.

Konami stanęło przed trudnym zadaniem, ponieważ jak wiemy UEFA EURO 2020 zostało przełożone, ale deweloperzy postanowili zaproponować graczom bezpłatną aktualizację, dzięki której wszyscy gracze mogli we własnych domach rozegrać turniej.

Źródło: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki2/efutbol/reprezentacja-polski-na-dluzej-w-efootball-pes

Tagi: Konami pes pes 2021 pes 2022 pro evolution soccer