Iza Łęcka Iza Łęcka 15.07.2020 12:46
PES 2021 Aktualizacja
2133V

PES wkracza w nową erę, ale dopiero za rok. PES 2021 tylko jako płatna aktualizacja

Konami zapowiedziało „nową erę Pro Evolution Soccer”, którą fani japońskiej piłki nożnej doświadczą dopiero za rok. W następnych tygodniach będziemy mogli zapoznać się z PES 2021, będącą płatną aktualizacją.

Konami potwierdziło ostatnie przecieki dotyczące PES 2021. Gracze nie mogą liczyć na pełnoprawną kontynuację, a zamiast tego ubiegłoroczną produkcja otrzyma aktualizację.

Prawdziwych next-genowych wrażeń możemy się spodziewać w przyszłym roku. Japończycy potwierdzają, że zdecydowali się wykorzystać Unreal Engine (wcześniej pracowano na FOX Engine), dzięki czemu tytuł w zasadzie jest rozwijany od podstaw, by odzwierciedlać podstawową koncepcję studia: „The Pitch is Ours”.

Konami pragnie zaoferować graczom „oszałamiające ulepszenia we wszystkich obszarach gry” wraz z „bardziej realistycznymi modelami graczy i animacji, ulepszoną fizyką, fotorealistyczną oprawą” i wieloma innymi rzeczami. Duża aktualizacja pojawi się także trybach myClub oraz Master League.

Skupienie się na rozwoju pozycji na nową generację spowodowało, że deweloperzy musieli zmienić plany na 2020 rok – PES 2021 zostanie wydany jako „sezonowa aktualizacja”. Z okazji 25-lecia marki, tegoroczny PES będzie dostępny w „przystępnej cenie”:

"W tym roku minęło również ćwierć wieku od wydania pierwszego tytułu z serii PES. Aby upamiętnić ten ważny moment, a co ważniejsze, aby okazać Wam, naszym wiernym fanom, naszą wdzięczność, z przyjemnością ogłaszamy, że tegoroczny PES wystartuje w przystępnej cenie rocznicowej i będzie zawierać kilka bonusów."

Next-genowy PES będzie testowany w połowie 2021 roku i zadebiutuje do końca 2021 roku. Należy pamiętać, że piłka nożna od Konami została już rozbudowana o DLC UEFA EURO 2020, które mogliśmy pobrać za darmo.

Źródło: https://www.konami.com/wepes/25th/en/

Tagi: eFootball PES 2020 eFootball PES 2021 eFootball PES 2021 Season Update Konami pes pes 2020 pes 2021 PES Productions