Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 14:12
Call of Duty Warzone samochody
4068V

Call of Duty: Warzone z dużymi problemami. Twórcy usuwają pojazdy z gry

Twórcy Call of Duty: Warzone nie mogą liczyć na spokojne przygotowanie areny Battle Royale na nadciągające Call of Duty: Black Ops Cold War. Zamiast spokojnej aktualizacji, studio musiało tymczasowo usunąć wszystkie pojazdy z gry.

Infinity Ward powinno w najbliższych dniach usunąć się w cień, ponieważ teraz Treyarch oraz Raven Software będą oficjalnie zajmować się rozwojem marki i przez rok to właśnie te zespoły otrzymają szansę promowania Call of Duty: Black Ops - Cold War i Call of Duty: Warzone w mediach społecznościowych.

Zamiast tego Infinity Ward opublikowało zaskakującą wiadomość – twórcy zostali zmuszeni do tymczasowego usunięcia wszystkich pojazdów z produkcji Battle Royale. Nowa aktualizacja została wdrożona bez wcześniejszej zapowiedzi i trafiła na wszystkie platformy.

Deweloperzy nie tłumaczą, dlaczego zdecydowano się na taki ruch, ale według redakcji VGC – ostatnia aktualizacja wprowadziła na serwery bug, przez który gracze mogli wjechać dowolnym pojazdem w odpowiednie miejsce na mapie, by wywołać awarię serwerów. W konsekwencji błędu wszyscy gracze tracili dostęp do rozgrywki i byli wyrzucani z gry. Twórcy nie zamierzają komentować sytuacji, ale dobrze, że przynajmniej tym razem zdecydowano się szybko zareagować i wyeliminować błąd.

Warto pamiętać, że wkrótce do Call of Duty: Warzone ma zawitać metro, a Activision odniosło duży sukces w walce z oszustami.

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward