Iza Łęcka Iza Łęcka 07.09.2020 12:49
Game & Watch: Super Mario Bros
2830V

Game & Watch: Super Mario Bros już w Polsce. Znamy cenę konsoli

W listopadzie na rynku zadebiutują nie tylko PlayStation 5 i Xbox Series X. Nintendo planuje przykuć uwagę graczy kolekcjonerską konsolą Game & Watch: Super Mario Bros. Poznaliśmy polską cenę urządzenia.

W kolejnych miesiącach Nintendo zaoferuje nie tylko kilka przygód z Mario w roli głównej, ale również Game & Watch: Super Mario Bros. Będzie to specjalna wersja kolekcjonerskiej konsoli, która pozwoli graczom zapoznać się z klasycznymi przygodami Mario.

Sprzęt wylądował już w pierwszym polskim sklepie: by zakupić Game & Watch: Super Mario Bros trzeba przygotować dokładnie 259 zł. Big N zaproponuje sprzęt w bardzo gorącym okresie – premierę zaplanowano na 13 listopada, czyli prawdopodobnie przed (6.11) lub w dniu debiutu Xboksa Series X oraz, zgodnie z plotkami, przed udostępnieniem PlayStation 5 (20.11).

Game & Watch: Super Mario Bros zapewni graczom klasyczne doświadczenie Mario (Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels i specjalną wersję Ball z przemianą Mario), ale również będziemy mogli go wykorzystać jako zegarek (identycznie jak w przypadku pierwotnej wersji). Oryginalna konsola sprzedała się w ilości ponad 43 milionów na całym świecie.

Źródło: www.ultima.pl/ct/gadzety/retro/game-watch-super-mario-bros

Tagi: Game & Watch Game & Watch: Super Mario Bros. Nintendo