Iron Harvest. Twórcy chwalą się wysokimi ocenami w reklamie

Gry
819V
Iron Harvest. Twórcy chwalą się wysokimi ocenami w reklamie
Bartosz Dawidowski | 07.09.2020, 09:26

Iron Harvest zgarnia raczej pozytywne recenzje, więc nie dziwi fakt, że wydawca tej strategii z licznymi polskimi motywami, postanowił się pochwalić tym faktem.

Na moment zapominany o słabszych ocenach, które wlepiono Iron Harvest (m.in. 5/10 od Cultured Vultures czy 6/10 od Digital Trends) i skupiamy się na najwyższych notach, które otrzymała niemiecka produkcja. Tu znajdziemy m.in. 9/10 od redakcji PC Games czy 8,5 od PC Invasion czy 9/10 od włoskiego oddziału IGN. Na takich ocenach koncentruje się też oczywiście nowy oficjalny materiał promocyjny gry, która trafiła na rynek 1 września 2020 r.

Dalsza część tekstu pod wideo

Po przeczytaniu zachwytów o rzeczonym RTS-ie warto też powiedzieć o wadach wymienianych w niektórych recenzjach Iron Harvest. Część dziennikarzy narzeka na małe błędy techniczne występujące w dniu premiery i na trochę za małą liczbę map. Warto więc czekać na aktualizacje gry, które powinny poprawić sytuację.

Co warto podkreślić - w grze znajduje się frakcja "Polania", która jest oczywiście wzorowana na Polsce. Więcej szczegółów na ten temat (wraz ze zwiastunem Polanii) znajdziecie w tym miejscu. 

Naszą recenzję Iron Harvest możecie przeczytać tutaj.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper