Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.09.2020 14:45
ufc 4
2753V

UFC 4. EA podjęło szokującą decyzję w sprawie reklam pojawiających się w grze

Electronic Arts dodało reklamy do UFC 4 niespełna tydzień temu. Spotkało to się z ogromnym niezadowoleniem graczy, więc firma postanowiła je, ku zdziwieniu, usunąć.

Nie minęła nawet doba od momentu, kiedy poinformowałem Was o reklamach, które wdrożyło EA do niedawno wydanej gry, jaką jest EA Sports UFC 4. Działanie korporacji spotkało się z ogromnym niezadowoleniem fanów, którzy uznawali, że „Elektronicy” po raz kolejny pokazują, jak w chamski sposób chcą zarobić kolejne pieniądze. Jak widać, firma wzięła sobie słowa społeczności do serca, ponieważ...

...wycofała z UFC 4 reklamy, co zszokowało wielu graczy. Jeden z przedstawicieli EA oznajmił:

Z Waszych opinii jasno wynika, że włączanie reklam podczas powtórek i rozgrywki nie jest mile widziane. Reklamy zostały wyłączone przez zespół i przepraszamy za wszelkie zakłócenia w rozgrywce, których mogli doświadczyć gracze.

Zdajemy sobie sprawę, że należało o tym poinformować graczy z wyprzedzeniem i to było naszym zadaniem. Chcemy mieć pewność, że nasi gracze będą mieli jak najlepsze wrażenia z gry w EA SPORTS UFC 4, więc implementacja reklam w Replay i overlay nie pojawi się ponownie w przyszłości. Dziękujemy za dalsze opinie na temat gry EA SPORTS UFC 4.

Jak widać, warto udzielać się na wszelakich forach i stronach poruszających tematykę gier wideo. Electronic Arts to kolejna firma, która udowodniła, że czyta opinie swojej społeczności, a co najciekawsze, dostosowuje swoje tytuły pod ich prośby. Przy okazji zapraszam do przeczytania naszej recenzji UFC 4.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/ea_disables_ufc_4s_in-game_ads_following_player_outrage

Tagi: EA Canada EA Sports UFC 4 Electronic Arts