Red Dead Redemption 2. Gracz pokazuje, jak trudno splatynować grę Rockstara

Gry
7637V
Red Dead Redemption 2. Gracz pokazuje, jak trudno splatynować grę Rockstara
Mateusz Wróbel | 06.09.2020, 11:45

Jeden z graczy Red Dead Redemption 2 pokazał, ile zachodu jest z dostarczeniem jednej legendarnej ryby.

Najwięksi fani gier wideo Red Dead Redemption 2 mają już dawno za sobą. Po zapoznaniu się z historią Arthura Morgana niektórzy przechodzą do trybu online, który parę tygodni temu otrzymał ogromną aktualizację dodającą dwóch NPC-ów. Jeden z nich używa nawet gazu, jeśli wyprowadzimy go z równowagi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Drudzy natomiast nadal bawią się w trybie dla pojedynczego gracza lub zaczynają przygodę całkowicie od nowa, aby zdobywać potrzebne pucharki do splatynowania tytułu Rockstar Games. Jednym z nich jest użytkownik Reddita, Petter15511, który postanowił rozprawić się z legendarnymi zwierzętami, a dokładniej z trudnymi do złowienia rybami, które zdobyć możemy w drugim rozdziale, po zabraniu Jacka nad jezioro.

Rzeczony gracz wybrał się nad rzekę, w której przebywają legendarne szczupaki. Gdy już go złowił, wydawać może się, że wykonał swoje zadanie w 99%, bowiem ostatni cel to dostarczenie zwierzęcia na najbliższą pocztę. Okazuje się, że po drodze został zaatakowany kilkukrotnie - jedni przeciwnicy atakowali ze względu na to, iż jego postać była poszukiwana, a inni natomiast chcieli zabrać siłą jego przesyłkę.

Koniec końców Peter15511 wytrzebił całą wioskę, co uwiecznił na pięknym zdjęciu zrobionym w trybie fotograficznym. Przesyłkę dostarczył, ale kosztem wielu istnień, zapewne też paru niewinnych. Cóż, przynajmniej jest krok bliżej platyny.

Caught the legendary fish near Van Horn. Started taking it to the post office and got attacked by the whole village because I was wanted. The village is dead, but hey I delivered the fish. from r/RDR2

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-redemption-2-fish-delivery/

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper