Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.09.2020 10:45
AMD rower
4334V

Nvidia zapowiada karty graficzne, a AMD rowery

Korporacja AMD zapowiedziała nowe proces... wróć. Nowe rowery, które są dostępne obecnie jedynie w USA.

Firma Nvidia, czyli największy wróg AMD, zapowiedziała niedawno karty graficzne, których moc w stosunku do ceny bardzo zachęca do kupna. Niektórzy głowią się, czy zmodyfikować swój komputer osobisty, czy też zostawić pieniądze na next-genowe konsole od Sony i Microsoftu. AMD zamiast wmieszać się do walki, zaczyna wchodzić z impetem w branżę transportową...

Fani „Czerwonych” mogą od teraz kupić na stronie korporacji dwa rowery - jeden z nich to AMD Custom Cruiser, który nie posiada żadnych biegów, a hamowanie odbywa się na zasadzie pedałowania do tyłu - można rzec, że mamy tutaj do czynienia z rowerem miejskim.

Drugi ze sprzętów jest już dla osób szukających większych wyzwań. Mowa o AMD Custom Mountain Bike, który, jak sama nazwa wskazuje, jest skierowany do podróży po górzystych terenach. Został wyposażony w ramę z podwójnym zawieszeniem, przerzutki, czy również hamulec przedni i tylni. W oczy rzuca się także pomarańczowy kolor opon.

Oba rowery są dostępne w cenie 300 dolarów w USA. Obecnie nie możemy złożyć zamówienia do naszego kraju, ale jeśli biznes się rozkręci, to możliwe, że AMD zacznie wysyłać sprzęty także do Polski.

Źródło: https://www.tomshardware.com/news/big-navi-big-wheels-amd-sells-mountain-bikes-now

Tagi: amd rowery