Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.09.2020 11:30
Super Mario All-Stars na porównaniu
1119V

Super Mario All-Stars na ciekawym porównaniu. Sprawdźcie, jak zmieniała się gra na SNES, Wii i Nintendo Switch

Jeden z użytkowników serwisu YouTube stworzył bardzo ciekawe porównanie trzech wydań gry Super Mario All-Stars, które ukazały się w ciągu ostatnich 27 lat. 

Wydanie Super Mario All-Stars na konsolę Nintendo Switch spotkało się z bardzo entuzjastycznym odbiorem ze strony fanów. Gry zostały dodane do usługi Nintendo Switch Online, aby wspólnie świętować 35. urodziny kultowego, czerwonego hydraulika. Warto przypomnieć, że z tej samej okazji, podczas ostatniego pokazu, zapowiedziano premierę Super Mario 3D All-Stars!

Jeden z użytkowników YouTube, ElAnalistaDeBits, stworzył świetne, bezpośrednie porównanie oryginalnej wersji gry na SNES, ponownego wydania gry na Wii oraz jej najnowszego debiutu w usłudze Nintendo Switch Online. Dzięki zestawieniu obok wszystkich wersji możemy doskonale zobaczyć, że ta na najnowszy sprzęt wyróżnia się znacznie lepszą rozdzielczością oraz ostrzejszą paletą barw. 

Trzeba przyznać, że sam seans bardzo zachęca do sprawdzenia tego, co przygotowali twórcy - szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że zestaw jest darmowy dla wszystkich subskrybentów usługi od Nintendo. Jeśli wciąż się wahacie, rzućcie okiem na poniższy materiał, może nawet zachęci Was, aby wykupić abonament, bo co, jak nie Mario!

Źródło: https://nintendosoup.com/heres-a-side-by-side-comparison-of-super-mario-all-stars-on-snes-wii-and-switch/

Tagi: Nintendo Super Mario All-Stars