Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.09.2020 15:15
Tony Hawk
1063V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z różnymi cenami. Europejczycy zapłacą więcej od Amerykanów

Patrząc na europejską i amerykańską wersję Epic Games Store, możemy dojść do wniosku, iż Activision podniosło cenę gry Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Europejczykom.

Wczoraj pojawiły się pierwsze recenzje wyczekiwanego odświeżenia, jakim jest Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Produkcja od firmy Activision zebrała nawet ocenę 10/10. Grę wyróżnia także czasochłonna platyna, dzięki której zagorzali fani deski będą uradowani.

Kilku graczy zauważyło, iż wersja na PC, która jest dostępna wyłącznie w Epic Games Store, jest droższa od tych, które zapowiadał sam wydawca na materiałach promocyjnych. W reklamach Tony Hawk's Pro Skater 1+2 kosztował 40 euro, a w edycji specjalnej - 50 euro. Gdy Europejczycy zawitali do sklepu Tima Sweeneya, zauważyli, iż produkcja kosztuje dokładnie 45 euro.

Niektórzy z nich obwiniają firmę Epic Games za podniesienie cen, ale nie wiadomo, czy to była ich decyzja, czy też samego wydawcy na europejskim rynku. Co ciekawe, przechodząc na amerykańską wersję Epic Games Store możemy gołym okiem zauważyć, iż koszt gry wynosi 40 dolarów.

Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że to Activision podbiło europejską cenę produktu tuż przed premierą. Jak wiadomo, odświeżony Tony Hawk jest pozbawiony jakichkolwiek mikrotransakcji, więc firma, korzystając z zainteresowania pozycją, mogła spróbować wyciągnąć od graczy jeszcze więcej pieniędzy.

Źródło: https://segmentnext.com/2020/09/05/epic-games-store-prices-appear-increased-tony-hawk-games/

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions