Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 14:31
No Time To Die
1556V

James Bond nie bierze jeńców. No Time To Die na pierwszym zwiastunie

Koniec czekania na prezentację jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów 2020 roku. „No Time To Die”, czyli nowa historia Jamesa Bonda właśnie otrzymała pierwszy zwiastun. Opowieść może zrewolucjonizować serię o Agencie 007.

„No Time To Die” to 25 film z Jamesem Bondem w roli głównej. Niezawodny agent otrzyma kolejną misję, jednak tym razem historia rozpocznie się od nietypowej sytuacji, ponieważ Bond znajduje się na emeryturze. Wydarzenia sprawią, że 007 będzie musiał wrócić do aktywnej służby.

Jak to mówią – tam gdzie Bond, tam są kłopoty? James trafił na Jamajkę, chciał odpocząć od wiecznej walki o bezpieczeństwo świata, jednak stary przyjaciel prosi go o pomoc. Agent nie może odmówić, bo jego nowy rywal (w tej roli Rami Malek!) „bawi się w Boga”. Nie będzie to na pewno łatwe starcie, jednak 007 może teraz liczyć na nową pomoc.

W obsadzie znalazł się nawet Christoph Waltz, który powróci do roli Ernst Stavro Blofelda – jak widać potwierdziły się wszystkie plotki dotyczące jego angażu w produkcję. W filmie wystąpi także Lashana Lynch, która zostanie przedstawiona jako nowa 007.

Na naszym serwisie przeczytacie również inne teksty poświęcone filmom i serialom:

Źródło: YouTube.com

Tagi: bond 25 film james bond no time to die trailer zwiastun