Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 16:53
Splinter Cell
461V

Splinter Cell powróci za sprawą nowych ubrań. Crytek może wskrzesić Crysis Wars

Ubisoft może już wkrótce ponownie przypomnieć graczom o marce Splinter Cell. Zanim jednak usłyszymy o nowej przygodzie Sama Fishera, założymy wygodne majtasy lub wskoczymy w kolejną koszulkę z kultowym noktowizorem. Taką sytuację sugeruje nowy znak towarowy, który zwiastuje także powrót Crysis Wars.

Ubisoft ma w swoim katalogu szereg ciekawych IP i firma w ostatnich latach zajęła się rozwojem między innymi kolejnych odsłon serii Assassin's Creed, Tom Clancy's Ghost Recon, Far Cry czy też The Division. Miejsca w kalendarzu zabrakło dla Splinter Cella, ale możemy mieć nadzieje, że pewnym momencie marka wróci do łask.

Redakcja Gematsu pochyliła się nad serią nowych znaków towarowych i na liście pojawia się właśnie „Splinter Cell”. Ubisoft jednak tym razem skupia się na między innymi odzieży, czapkach, majtkach, pelerynach czy też sukienkach. Ostatnio Fisher wylądował w Siege, ale nie możemy mieć pewności, że linia ubrań będzie powiązana z nową grą.

Znacznie ciekawiej dla graczy wyglądają działania Cryteku. Niemcy mogą wkrótce ponownie sięgnąć po Crysis Wars – jak wiadomo pod właśnie taką nazwą rozwijano sieciowy tryb PVP do znanej strzelanki. Serwery gry zostały zamknięte w 2014 roku. Firma zarejestrowała znak towarowy, który pozwala przypuszczać, że po Crysis Remastered (sprawdźcie wymagania sprzętowe), powróci także tryb multiplayer.

Gematsu wspomina także o Astro's Playground od Sony oraz Zone of the Enders od Konami, ale w obu wypadkach brakuje nam konkretów.

Źródło: Twitter: gematsucom

Tagi: Crysis Wars splinter cell znaki towarowe