Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2020 13:04
Children of Morta Paws and Claws
492V

Children of Morta zebrało ponad 200 tysięcy złotych. Niesamowity wynik charytatywnego DLC

Gracze wspólnie z 11bit studios i Dead Mage czynią dobro. Zaledwie kilka dni po wydaniu dodatku poświęconego zajmowaniem się zwierzętami, na szczytny cel zebrano całkiem pokaźną sumę. To jednak nie koniec świętowania.

Children of Morta jest nieustannie rozwijane. Po majowej aktualizacji, przyszedł czas na kolejne DLC, które niosło za sobą o wiele głębsze przesłanie. W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o debiucie dodatku Paws and Claws, z którego cały dochód miał zostać przeznaczony na pomoc Humane Society International wspierającej zwierzęta na całym świecie. Dzisiaj mamy kolejne dobre wieści.

24 sierpnia zostało wydane charytatywne DLC do Children of Morta, które spotkało się z niesamowitym odbiorem ze strony społeczności graczy. Deweloperzy z Dead Mage oraz wydawca mogą uroczyście ogłosić, że z zakupu Paws and Claws udało się już zebrać 200 tysięcy złotych na pomoc zwierzętom z całego świata.

Twórcy planują iść jednak o krok dalej – by jeszcze donioślej uczcić pierwszą rocznicę Children of Morta zostanie zorganizowany charytatywny event:

„W celu uczczenia rocznicy, zebrania jeszcze większej ilości środków dla naszych zwierzęcych przyjaciół i pomocy HSI w ich niezwykłej misji, 11 bit studios wraz z pomocą streamerów uruchamia charytatywny event na Twitchu, który wystartuje 5 września i potrwa do 13 września.”

Przypomnijmy, że Paws and Claws zostało wycenione na 14,99 zł i, podobnie tak jak gra, jest dostępne na wszystkich głównych platformach: Steam, GOG, Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4.

Children of Morta DLC charytatywne podziękowania

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 11 Bit Studios akcja charytatywna Children of Morta Dead Mage dlc Paws and Claws