Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 16:19
Children of Morta grafika z okładki
499V

Children of Morta otrzymał dużą aktualizację. Twórcy dbają o nowości i Nową Grę+

Twórcy Children of Morta przypominają światu o rodzinie Bergsonów za pomocą nowej aktualizacji. Na serwerach wylądowało Setting Sun Inn, które wprowadza między innymi nowe scenki oraz pozwala zapoznać się z dodatkowymi wyzwaniami. Autorzy zadbali o Nową Grę+.

Dead Mage już w ubiegłym roku zapowiedziało przygotowanie wiele nowych aktualizacji do Children of Morta i najnowsze pliki właśnie wylądowały na wszystkich urządzeniach. Darmowa aktualizacja zatytułowana Setting Sun Inn spełnia prośby wielu graczy i dodaje do produkcji tryb Nowa Gra+. Teraz zainteresowani wyruszą ponownie na wyzwania, ale zachowają odblokowane postacie, progres oraz ulepszenia.

Twórcy postanowili także znacząco rozbudować wydarzenia w samym domu. Teraz znajdziemy tam ponad 50 nowych przerywników podkreślających relacje Bergsonów. Studio jest przekonane, że dodatkowe elementy pozwolą nam jeszcze lepiej wgłębić się przedstawioną historię i tym samym wzmocnić rodzinną więź.

Nowe zadania i wyzwania sprawdzicie nawet przy pierwszym podejściu. Tak prezentują się szczegóły aktualizacji Setting Sun Inn:

  • Tryb New Game+ w którym gracze zachowują odblokowane postacie, ich progres, ulepszenia kupione w warsztacie Bena i laboratorium Margaret
  • 20 nowych przerywników filmowych
  • 8 nowych Home Interactive Events by jeszcze bardziej ożywić codzienność Bergsonów
  • 26 nowych Home Idle Activities by rodzina miała się czym zająć
  • 14 nowych wydarzeń i questów
  • 3 nowe questy poboczne
  • Zmiany w balansie rozgrywki i poprawki błędów

Przeczytajcie naszą recenzję Children of Morta.

Źródło: Informacja prasowa: 11 bit studios

Tagi: 11 Bit Studios Children of Morta Dead Mage