Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 17:16
Crysis Remastered
1592V

Crysis Remastered na Xbox One X. Fragmenty rozgrywki pokazują najnowszą wersję gry

Crysis wkrótce trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz ponownie na PC, a Crytek zapowiada dostarczenie graczom zupełnie nowej jakości. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na kilka fragmentów z Crysis Remastered przedstawiających gameplay z Xboksa One X.

W zeszłym miesiącu Crytek potwierdził datę premiery Crysis Remastered na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, a jednocześnie zapowiedział szereg ulepszeń. Gra nawet na aktualnej generacji ma skorzystać z ray tracingu, ponieważ deweloperzy zadbali o własną technologię, która jest dostępna na PS4 i XOne. Studio ponadto zaoferuje wsparcie DLSS na PC oraz zadbało o tekstury wysokiej rozdzielczości 8K czy też globalne oświetlenie.

Redakcja Digital Foundry została zaproszona do głównej siedziby Cryteku i dziennikarze przedstawili swoje wrażenia z tej wyprawy. Twórcy najwidoczniej są bardzo pewni swego, ponieważ na pokazie prezentowano gameplay z Crysis Remastered z Xboksa One X. Na opublikowanym materiale zobaczycie szereg fragmentów, które pokazują tytuł w nowym wydaniu.

Mam jednak wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ najciekawszy w tym wypadku będzie fragment rozgrywki, który zestawi konsolowe wydanie z oryginałem. Jestem ciekaw, jak autorska technologia Cryteku może upiększyć tego klasyka.

Sprawdźcie także gameplay z Nintendo Switcha.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek gameplay