Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2020 11:41
Marvel's Spider-Man
1700V

Marvel's Spider-Man skrywa niewykorzystany kostium bohatera. Pajęczy gliniarz w akcji

Okazuje się, że w plikach Marvel's Spider-Man zawarto jeden kombinezon dla głównego bohatera, którego deweloperzy nigdy nie wykorzystali. Chodzi o wdzianko policjanta.

Deweloperzy Marvel's Spider-Man szykowali dla nas komiczny, policyjny kombinezon dla Człowieka Pająka. Z jakiegoś powodu studio autorzy zdecydowali się jednak nie udostępniać rzeczonej "skórki" graczom. Pliki z niedokończonym strojem zostawiono jednak w dystrybuowanym pakiecie danych.

Do rzeczonych, niewykorzystanych plików, dokopał się jedijosh920, który pochwalił się znaleziskiem na YouTube. Strój nie został dokończony przez twórców, przez co model bohatera występuje w tzw. "pozie T". Zdolnością specjalną miałoby być tutaj przywołanie policjantów na pomoc i drona w kształcie... pączka.

Wcześniej wielokrotnie donosiliśmy o podobnych, bardzo ciekawych znaleziskach z innego exclusive'a PS4, czyli z Bloodborne (zachęcam do sprawdzenia tematu w tym miejscu).

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/spider-man_ps4_has_an_unused_spider-cop_suit_that_uses_stan_lees_moustache

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man (2018) Sony Computer Entertainment