Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2020 08:50
Baldur’s Gate 3
1170V

Baldur’s Gate 3 Wczesny Dostęp w pełnej cenie. Znamy długość rozgrywki

Gracze mający nadzieję na promocję Baldur’s Gate 3 z okazji udostępnienia gry we Wczesnym Dostępie muszą przygotować większy budżet. Larian Studios potwierdziło szczegóły produkcji, która od początku będzie dostępna w pełnej cenie.

Larian Studios systematycznie prezentuje nowe materiały z Baldur’s Gate 3. Deweloperzy planują rozwijać grę wspólnie ze społecznością, od pierwszej prezentacji wspominając o Wczesnym Dostępie. Produkcja zostanie wkrótce udostępniona, jednak nie możemy oczekiwać promocji.

Studio potwierdziło, że gra będzie dostępna w pełnej cenie (59,99 dolarów), choć gracze nie powinni czuć się zmuszeni do kupienia jej już teraz. Tytuł nie zniknie, a trzeba podkreślić, że ostatecznie Baldur’s Gate 3 będzie bardzo długie, bowiem we Wczesnym Dostępie zaoferuje rozgrywkę na 25 godzin. Już jakiś czas temu została zapowiedziana skala wstępnej wersji.

Cena może być czynnikiem mało zachęcającym do zakupu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie znamy terminu otrzymania pełnej wersji Baldur’s Gate 3, jednak prace Larian Studios potwierdzają klasę i wkład włożony we wszelkie opracowywane tytuły. Deweloperzy systematycznie udostępniają na rynku solidne produkcje, a w przypadku nadciągającej przygody nie powinno być inaczej.

Aktualnie Baldur's Gate III zostało zapowiedziane tylko na dwie platformy (PC i Stadia), choć w przyszłości możemy usłyszeć o edycji na konsole.

Źródło: https://wccftech.com/baldurs-gate-3-early-access-60-dollars-hours-to-beat/

Tagi: Baldur's Gate III Larian Studios