Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 20:52
The Division 2 otrzyma nowy tryb dla doświadczonych agentów. Akcja przeniesie się do 100-piętrowego wieżowca
1176V

The Division 2 otrzyma nowy tryb dla doświadczonych agentów. Akcja przeniesie się do 100-piętrowego wieżowca

The Division 2 najwidoczniej nie powiedziało ostatniego słowa. Ubisoft zapowiedział prace nad nowym trybem, który pozwoli graczom zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Wydarzenia przeniosą agentów do 100-piętrowego wieżowca.

Ubisoft przygotowuje się do kolejnego Ubisoft Forward, na którym możemy zobaczyć nową część serii Prince of Persia, ale najwidoczniej na imprezie usłyszymy także o The Division 2. Ubisoft wciąż nie zakończył rozwoju gry i zapowiedział zupełnie nowy tryb.

Od najbliższego piątku na serwerze testowym pojawi się nowa zawartość, która ma we wrześniu zostać udostępniona za darmo dla wszystkich posiadaczy Tom Clancy's The Division 2: Władcy Nowego Jorku. Twórcy stawiają teraz na rozgrywkę PvE dla doświadczonych agentów, a podczas zabawy będziemy wskakiwać na kolejne piętra wielkiego wieżowca.

W grze pojawią się także nowe bronie oraz zestawy przedmiotów, a deweloperzy szykują atrakcję dla wielu graczy – poziom rywali będzie skalowany w zależności od liczby zainteresowanych, więc przynajmniej na papierze mamy przejść 100 pięter w pojedynkę. Autorzy jednak podkreślają, że podczas rozgrywki natrafimy na „legendarne piętra”, gdzie pokonanie rywali będzie bardzo trudne.

Nowy tryb zapewni zróżnicowane wyzwania – zawalczymy ze wszystkimi frakcjami, będziemy ratować zakładników, walczyć z bossami czy też eliminować wyznaczone cele. Autorzy obiecują dużą różnorodność rozgrywki.

Przy pierwszym podejściu będziemy walczyć piętro po piętrze, a co 10 pięter natrafimy na bossa. Za pokonanie 10 miejscówek otrzymamy punkty rajdu, dzięki którym przy następnym podejściu możemy skrócić drogę – rezygnując z łatwiejszych wyzwań. Po śmierci będziemy wracać do windy, która zazwyczaj znajduje się co trzy piętra.

The Division 2 - Wieżowiec

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-division-2-the-summit-new-repeatable-pve-mode-100-floors-of-skyscraper-new-exotics-weapons-gear-more.279245/

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive