Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 15:52
Crysis Remastered Switch
1330V

Crysis Remastered na rozgrywce. Crytek pokazuje wersję z Nintendo Switcha

Crytek przygotowuje graczy na premierę Crysis Remastered w wersji na Nintendo Switcha i deweloperzy postanowili przedstawić grę podczas audycji live-stream. To dobry moment na sprawdzenie, jak będzie prezentować się wymagająca produkcja na małym sprzęcie Nintendo.

Crytek w zeszłym tygodniu zaprosił graczy na prezentację zwiastuna Crysis Remastered, który prezentował jakość gry w wersji na Nintendo Switcha, jednak dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay. Twórcy skupiają się na pokazaniu edycji z konsoli Nintendo.

Crysis Remastered zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu, więc jeśli macie ochotę zapoznać się z przygodą – możecie szykować pieniądze na najbliższy piątek. Twórcy wcześniej potwierdzili, że edycja na Nintendo Switcha otrzyma szereg ulepszeń, dzięki którym posiadacze platformy Nintendo będą mogli w spokoju cieszyć się powracającą produkcją

Warto pamiętać, że Crysis Remastered zmierza również na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale deweloperzy opóźnili premierę. Problemem okazały się negatywne opinie od społeczności, która zobaczyła pierwszy zwiastun – materiał wyciekł przed prezentacją. W rezultacie twórcy skupili się na dopracowaniu jednej wersji (Nintendo Switch) i dopiero następnie zajmą się zaoferowaniem lepszej oprawy na pozostałych platformach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek gameplay